WYKŁADOWCY

Moja „przygoda” z bukieciarstwem zaczęła się w roku 1998, kiedy jako młoda studentka znalazłam pracę w jednej z łódzkich kwiaciarni. Upłynęło kilka miesięcy, a zwykła praca przerodziła się w ogromną pasję do pracy w tym zawodzie. Trwa do dziś, choć wiele się zmieniło. Bukieciarstwo stało się mniej atrakcyjnym tytułem zawodowym. Na rynku króluje FLORYSTYKA, która diametralnie różni się od bukieciarstwa. W lutym 2007 obroniłam tytuł magistra, temat pracy dyplomowej: Jakość prowadzonych usług na przykładzie kwiaciarni. Lata 2007-2009 – praca we własnej kwiaciarni Rajski Kwiat.

 

 

Dwie odmiany chryzantem gałązkowych ułożono w chmurce z gipsówki. Brzegi podkreślono eukaliptusem i asparagusem pierzastym.Aranżacja: Marzena Walędziak


Fot. Arkadiusz Ścichocki / AG

 

W roku 2009 ukończyłam podyplomowe roczne studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i uzyskałam państwowy dyplom florysty oraz ukończyłam szkolenie pedagogiczne instruktora praktycznej nauki zawodu w Poddębicach. Wiedza i doświadczenie, które zdobyłam przez wszystkie lata zaprocentowały możliwością prowadzenia kursów, warsztatów z zakresu bukieciarstwa i florystyki.
W roku 2012 otworzył się nowy etap mojej pracy zawodowej – współpraca z Firmą Centrum Florystyki – floristic courses.

Zapraszam do korzystania z mojej wiedzy i doświadczenia, kursy florystyczne organizujemy w Łodzi i innych miastach.

Zapraszamy:)